2018-03-3/4 dienomis Agnus komanda dalyvavo tarptautinėje kačių parodoje Vilniuje.

Fantastiški parodos rezultatai abi parodos dienas mus visus pakylėjo iki debesų!

NW’16 IC Dolores Agnus*LT abi parodos dienas buvo įvertinta CAGCIB, o antrąją dar ir nominuota į Best in Show.

IC Xara Agnus*LT abi dienas buvo įvertinta CAP, NOM BIS ir BIS.

Mūsų mažasis debiutantas FI*Saca’s Yasha of Eastern abi parodos dienas buvo įvertintas ex1 ir NOM BIS, o pirmąją karalaitis tapo ir geriausiu ketvirtos kategorijos kačiuku – BIS kitten.

Buvęs parodų karalius, dešimtmetis katinas SC Pistache van Berkendonck, praėjus devyneriems metams nuo jo paskutinės parodos, įrodė, kad ne metuose esmė ir kad jis nė neketina savo karūnos perleisti kitiems! Gražuolis ramiai ir išlaikytai, žingsnis po žingsnio triuškino savo konkurentus ir pirmąją parodos dieną nugalėjo visus parodoje dalyvavusius katinus, kates ir kačiukus bei laimėjo BOB1, o antrąją – BOB2!

Parodos metu Agnus veislynas buvo apdovanotas ir pasveikintas, kaip 2017 metų trečias geriausias Lietvos veislynas! Ir net trims veislyno katėms buvo suteikti nacionalinio nugalėtojo titulai NW’17! Sveikinam CH Gisella Agnus*LT, PR GIC Holy Agnus*LT ir PR IC FIN*Sweetpurr’s Touch of P!nk su naujais titulais!

Džiaugsmingas savaitgalis nebūtų tokiu be šaunių Agnus komandos narių pagalbos, palaikymo ir vienybės! Dėkoju Lolitai, Jurgitai, Radvilei, Robertui, Matui, Džiugui ir visiems, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie puikios nuotaikos kūrimo!