2021-10-09/10 dienomis Agnus komanda dalyvavo tarptautinėje kačių parodoje Raudondvaryje (Kauno r.). Buvo labai smagu susitikti po tiek laiko nesimatymo! Parodos rezultatai džiuginantys!
FI*Saca‘s Collateral Beauty pirmąją parodos dieną buvo įvertinta CACIB ir uždarė Tarptautinės čempionės titulą. Antrąją parodos dieną ji gavo savo pirmąjį CAGCIB’ą ir pradėjo rinkti įvertinimus dar aukštesniam titului gauti.

Mūsų nenugalimoji NW’18 NW’19 CH Olimpia Agnus*LT abi parodos dienas buvo įvertinta CAP, Nom BIS ir BIS!

Jauniausioji iš dalyvių – Wish Agnus*LT – abi parodos dienas buvo įvertinta Ex1. Mažylė teisėjų buvo praminta Diva – išdidi ir žinanti savo vertę princesė pakerėjo savo charakteriu.

Juodukė Touch in Silence Agnus*LT  abi parodos dienas buvo įvertinta CAC, o antrąją – Nom BIS ir BIS. Mes labai didžiuojamės jos šaunia parodinės karjeros pradžia!

Sweetpurr’s Caspar of Frankinsence abi parodos dienas buvo įvertintas Ex1. Dėka savo draugiškumo jis laimėjo mažųjų žiūrovų simpatijas.

Sulley Agnus*LT abi parodos dienas buvo įvertintas CAC.

Ačiū šauniajai Agnus komandai už puikų laiką drauge! Tegu jokie karantinai nebesustabdo parodų, nes mums taip patinka jose dalyvauti!