Rašyti žinutę


Vardas:


El. paštas: (neprivalomas)


Žinutė:


Saugos kodas:
 

Svečių knyga


Naujausi  | Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
2017-10-16 | viktorija

laba diena. noreciau jusu paklausti ka padaryti ir kaip atpratinti savo kate nuo mysciojimo ant busimo vaikelio daigtu? kate sterelizuota.

Sveiki,

o kur tie vaikelio daiktai sudėti, kad katė ant jų myžčioja?

Agnė

2017-09-07 | Laura

Laba diena, turime 1,5 metu katina, taciau pastaruoju metu paliko labai nedraugiskas. Nuo mazumes nemegsta butu ant ranku ir paglostomas leidziasi tik tada kada pats to nori. O dabar dar ir kanzdiotis pradejo, ir gana stipriai, puola ir ant mazu ir ant dideliu.

Sveiki,

katiną ar katę nuo mažens reikia auklėti ir laiku kastruoti, kad nepasireikštų agresijos priepoliai.

Agnė

2017-07-24 | Akvilė

Laba diena,
Mūsų katinėlis beveik nesišerdavo, o šiandien pastebėjau, kad pradėjo šertis, ir gan nemažai,pasikaso ir skraido plaukeliai aplink, maisto nekeitėme, viskas taip kaip visada, katinui 10 mėn. Ar tai normalu?

Sveiki,

ar dažnai ir neįprastai daug kasosi? Gal vertėtų parodyti veterinarui ir patyrinėti alergijos versiją?

Agnė

2017-05-22 | Karolina

Sveiki, mano kačiukas iškrito iš 5 aukšto. Lūžo priekinė dršinioji kojytė, abu klauliukai, atviras lūžis. Susitreknė smakriuką. Dabar dvi dienos kaip isoperuotas. Kojyte sutvarke
Skambinom veterinarui paditeirauti kaip kaciukas laikosi, nes nesam salia. Tai pasake, kad sunkiai laiko pusiausvyra. Bsistukus leidzia.Ar tai normalu? Kas gali buti? Gal nuo sutrenkimo. Ar atsigaus? Labai pergyvenam. Ta pacia diena po nelaimes jis sunkiai pastovejo ant triju kojyciu, griuvo. Nemokejo paeiti, ar tai normalu????? Padekit, esam nevilty.

Sveiki,

užjaučiu dėl nelaimės. Iškristi iš penkto aukšto jau yra nenormalu.

Agnė

2017-05-10 | Diana
Sveiki, mes priglaudėme katytę sterilizuotą 1,5 m amžiaus. Pradžioje buvo nedrąsi, bet draugiška. Paskutiniu metu puola vaikus, kanda draskosi. O kelias dienas jau ir suaugusius puola. Kiek žinau anksčiau ji nelabai prižiūrima buvo, kiek supratau ir mušdavo ją. Ar įmanoma kaip nors ją perauklėti, paveikti, nesinori išsiskirti su ja. Toks jausmas, kad pasidarė laukinukė. Smalsumas nedingo, bet puldinėjimas nepakenčiamas.
Sveiki, paskambinkite man 8 618 17006, pakonsultuosiu gyvai. Agnė
2017-03-13 | Kamile

Sveiki, susidureme su anemija. Pradzioi padedavo vaistai , siandien nebezinau kas ir galetu padeti, kas dien vis labiau silpstame. Gal zinote ar yra viltis pasveikti

Sveiki,

taip suprantu, kad vaistus paskyrė veterinaras. Greičiausiai jam situacija žinoma. Iš Jūsų aprašymo tikrai sunku spręsti tiek apie gyvūno sveikatos kritiškumą, tiek apie gydymo eigą.

Linkiu stiprybės, tikėjimo ir kantrybės. O augintiniui - sveikatos!

Agnė

2017-02-05 | emi
Sveiki, jei reksiukai plinka, keiskit maista i toki, kuriame nebutu vistienos. Bet nepasikliaukit uzrasu kaip pvz. "su eriena", o perskaitykit visa sudeti. Kad tikrai nebutu vistienos arba ji butu saraso gale. Ir po gero menesio vel turesit kailiuka ;)
2017-01-23 | Karina
Sveiki. Kornvalio katytei (jai 11 menesiu) nupliko stuburas ir sonai. Tyrimus (kraujo, slapimo) darem, maista pakeitem, nesikaso, oda svari, zuvu tauku pradejom duot po 1-2ml, situacija nesikeicia. Gal turite kokiu minciu?
2017-01-03 | Ana
Sveiki. Pasiemem i savo namus kornis reks suaugusia 8 metu sterilizuota kate is kitu namu. Jai jieskojo nauju seimininku. Kate pas mus jau 4 dienos. Nesileidzia glostoma, snypscia, draskosi, urzgia. Kaip jai sumazinti stresa, kad ji greiciau priprastu prie musu ir nauju namu?
2016-11-03 | Gabija
Laba diena, mūsų rexiukui 4 mėnesiai, per 2 savaites buvo 3 kartus patinusios akytės: 2 kartus tino skirtingų akių vokai, 3 kartą - akies kraštas. Patinimas praeina per 1 dieną pavalius akytes ramunėlių nuoviru, bet nesinori,kad katinas nuolat turėtų tas pačias problemas. Ar čia gali būti elergija? Ar tiesiai vežti pas veterinarą?
Naujausi  | Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
© 2009 Agnus * LT